Організація свята української культури і традицій

УКРАЇНСЬКЕ ТРАДИЦІЙНЕ СВЯТО В НАЦІОНАЛЬНОМУ СТИЛІ

 

Свято у найкращих українських традиціях з найсмачнішою українською кухнею: гарячі варенички, сало, домашня ковбаса, духмяні грибочки, борщик, горілочка, огірочки. Все ж домашнє з городу!

 А потім як прийдуть до нас українські народні музиканти, то не можна всидіти, гей танцювати гопак!

Козаки теж заглянуть на наше свято, покажуть нам майстерність їзди верхи на конях та як треба битися з ворогами на шаблях.
Як хто хоче, може навчитися глечики із глини робити. Навіть підкову можна виробити разом із ковалем та ще й іменну!  На вулиці готують козацький куліш та гарбузову кашу. На Вас чекають відтворення давніх козацьких забав та дужань, майстер-клас із середньовічних козацьких та шляхетських танців. Ласкаво просимо!

ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТА (КОРПОРАТИВУ, ВЕЧІРКИ) В УКРАЇНСЬКОМУ СТИЛІ НА ОСНОВІ ТРАДИЦІЙ ТА ЗВИЧАЇВ УКРАЇНЦІВ

Українські народні звичаї та традиції, обряди та пісні, гостинність та щедрість можуть справити велике враження на гостей Вашого заходу, отже організувати свято в українському стилі буде найбільш правильним рішенням.

Останнім часом міжнародні конференції, з'їзди, лекції, зустрічі за круглим столом організовуються з українським наповненням, щоб познайомити іноземних гостей з багатющою українською культурою та мистецтвом.

Нам дійсно є що показати на такому заході в українському стилі й саме через унікальну українську народну спадщину отримуємо емоційні щирі враження і приємні здивування гостей зі всього світу.Організація свята української культури й українських традицій.

Але треба сказати, що і жителі України, особливо мешканці міст, що зазвичай не живуть відповідно до українських традицій та обрядів, дуже  радісно і щиро сприймають організоване належним чином та з душею свято або захід в українському стилі.

Найкраще вибрати для організації заходу або корпоративу в українському стилі ресторан в українському народному стилі з відповідним  меню.

Або декоруємо приміщення заходу – білі скатерті, стародавні скрині, дерев’яні предмети побуту, горщики, музичні інструменти.

Буде доречно приурочити організацію українського корпоративу або вечірки до дати традиційного народного свята. Наприклад, день Святого Миколая, Івана Купала, Різдво, Обжинки, Коляда.

На Щедрий вечір або на Івана Купала український захід, вечірку кооператив можна організувати як карнавал — театралізована подія за участю акторів (аніматорів)  та самих гостей, які перевдягаються у героїв українських казок, легенд, релігійних персонажів – Св.Миколай, Маланка та Василь, Чорт та Відьма, Весна, Сонце, Цап, Баран, Коза-Дереза, Вакула, Солоха, Кобиляча голова, Козак, Телесик, Півень, Кіт та інші персонажі.

Гості одягають вишиванки, шаровари, вінки з квітів та …одежу бабусь та дідусів, що дісталася їм у спадок.

Для карнавалу на українському корпоративі використовуються маски на голову із зображенням тварин, чортів, нечистої сили, русалок, лісових. Спочатку проводиться театралізована мінівистава, потім ансамбль народної творчості виконує пісні та танці, та  долучає гостей до активної участі.

Якщо український корпоратив або українську вечірку провести у дату традиційного українського свята, то можна безпосередньо провести український обряд із дотриманням всіх його атрибутів і правил  –  щедрівочки, обряд врожаю, посівна, зустріч весни, водохреща, зелені свята (з розпалюванням багаття, веселками, ворожінням)

На корпоративі в українському стилі або офіційному заході можна влаштувати майстер-клас з плетіння вінків, виготовлення ляльок, гончарне мистецтво, ковальське мистецтво, мистецтво прядіння, мистецтво вишивання.

При організуванні заходу в українському стилі на природі можна розділити гостей на декілька команд та провести чудовий квест в українському стилі.

Каскадери – покажуть майстерність запорізьких козаків у їзді верхи, у рукопашному бою, у бою з різними видами зброї.

На корпоративі в українському стилі доречно організувати тімбілдінг та взяти за основу козацькі забави та ігри. Команди проходять завдання (майстер-клас їзди на конях, майстер-клас навчань на шаблі, майстер-клас видів бойового мистецтва), потім гостей чекає тир — пістолети, стріли, рушниця, сагайдаки, кинджали, ножі, панцери та інше.

А потім гості українського свята запрошуються до щедрого українського столу – сало, огірочки, варенички, борщ, шинка, горілочка, настойка, соління, печена картопля, свиня на вертелі й… все що душа побажає.

Ведучий української вечірки в образі українського шинкаря або козака або чорта влаштовує веселі та кумедні конкурси для гостей. Шалене свято гарантовано!

Організація українського свята традицій

ВАРТІСТЬ (КОШТОРИС) УКРАЇНСЬКОГО СВЯТА, КОРПОРАТИВУ АБО ВЕЧІРКИ

згідно з переліком на Ваш вибір:

1. Вартість послуг ведучого на свято в українському стилі.

2. Вартість послуг діджея на свято в українському стилі, включно з орендою звукового обладнання потужністю 1-3 кВт (акустика топи й сабвуфери, пульт або мікшер, ноутбук, мікрофони) - від 4500 грн.

3. Вартість виступу музичного народного українського ансамблю (4-5 чол., 2 відділення по 30 хвилин).

4. Вартість доставки та монтажу обладнання, декорацій та реквізиту.

5. Вартість оренди (прокат) декорації залу в українському стилі (білі скатерті, стародавні скрині, дерев’яні бочки, дерев’яні предмети побуту, горщики, музичні інструменти) – договірна.

6. Вартість каскадерів — Запорізькі козаки.

7. Вартість тиру (шаблі, пістолети, стріли, рушниця, сагайдаки, кинджали, ножі, панцери).

8. Вартість оренди (прокат) світлових пристроїв та спецефектів  (для сцени,  заливний або динамічний,  голови, споти, біми, дим - машина, машина- конфеті).

9. Вартість майстер-класу козацької їзди верхи або як фото зона.

10. Вартість організації тімбілдінгу в українському стилі «Козацькі забави».

12. Вартість майстер-класів української народної творчості та побуту (майстер-клас з плетіння вінків, виготовлення ляльок, гончарне мистецтво, ковальське мистецтво, мистецтво прядіння, мистецтво вишивання).

Свято української культури й українських традицій. Музиканти, артисти, декорації, обряд, побут