Праздники, артисты, декор, звук, свет, сцена

Количество выбранного оборудования Суммарная стоимость аренды
Ваша корзина

Оформить заказ
0 ед. 0.00 грн.

Ваша корзина

Оформить заказ
Количество выбранного оборудования Суммарная стоимость аренды
0 ед. 0.00 грн.

Українське традиційне свято в національному стилі

організація свята в українському стилі, український кооператив, українська вечірка, свято українських козаків, вартість кооперативу вечірки в українському стилі

Свято у найкращих українських традиціях з найсмачнішою українською кухнею: гарячі варенички, сало, домашня ковбаса, духмяні грибочки, борщик, горілочка, огірочки. Все ж домашнє з городу! А потім як прийдуть до нас українські народні музиканти, то не можна всидіти, гей танцювати гопак! Козаки теж заглянуть на наше свято, покажуть нам майстерність їзди верхи на конях та як треба битися з ворогами на шаблях.
Як хто хоче, може навчитися глечики із глини робити. Навіть підкову можна виробити разом із ковалем та ще й іменну!  На вулиці готують козацький куліш та гарбузову кашу. На Вас чекають відтворення давніх козацьких забав та дужань, майстер-клас із середньовічних козацьких та шляхетських танців. Ласкаво просимо!

Організація свята (корпоративу, вечірки) в українському стилі на основі традицій та звичаїв українців

вартість кооперативу вечірки в українському стиліУкраїнські народні звичаї та традиції, обряди та пісні, гостинність та щедрість можуть справити велике враження на гостей Вашого заходу, отже організувати свято в українському стилі буде найбільш правильним рішенням.

Останнім часом міжнародні конференції, з'їзди, лекції, зустрічі за круглим столом організовуються з українским наповненням, щоб познайомити іноземних гостей з багатющою українською культурою та мистецтвом.

Нам дійсно є що показати на такому заході в українському стилі і саме через унікальну українську народну спадщину отримуємо емоційні щирі враження і приємні здивування гостей зі всього світу.

Але треба сказати, що і жителі України, особливо мешканці міст, що зазвичай не живуть у відповідності з українськими традиціями та обрядами, дуже  радісно і щиро сприймають організоване належним чином та з душею свято або захід в українському стилі.рганізація свята в українському стилі, український кооператив, українська вечірка, свято українських козаків, вартість кооперативу вечірки в українському стилі

Найкраще вибрати для організації заходу або корпоративу в українському стилі ресторан в українському народному стилі з відповідним  меню.

Або декоруємо приміщення заходу – білі скатерті, стародавні скрині, дерев’яні предмети побуту, горщики, музичні інструменти.

Буде доречно приурочити організацію українського корпоративу або вечірки до дати традиційного народного свята. Наприклад, день Святого Миколая, Івана Купала, Різдво, Обжинки, Коляда.

На Щедрий вечір або на Івана Купала український захід, вечірку кооператив можна організувати як карнавал рганізація свята в українському стилі, український кооператив, українська вечірка, свято українських козаків, вартість кооперативу вечірки в українському стилі- театралізована подія за участю акторів (аніматорів)  та самих гостей, які перевдягаються у героїв українських казок, легенд, релігійних персонажей – Св.Миколай, Маланка та Василь, Чорт та Відьма, Весна, Сонце, Цап, Баран, Коза-Дереза, Вакула, Солоха, Кобиляча голова, Козак, Телесик, Півень, Кіт та інші персонажі.

Гості одягають вишиванки, шаровари, вінки з квітів та …одежу бабусь та дідусів, що дісталася їм у спадок.

Для карнавалу на українському корпоративі використовуються маски на голову із зображенням тварин, чортів, нечистої сили, русалок, лісових. Спочатку проводиться театралізована міні-вистава, потім ансамбль народної творчості виконує пісні та танці, та  долучає гостей до активної участі.

рганізація свята в українському стилі, український кооператив, українська вечірка, свято українських козаків, вартість кооперативу вечірки в українському стиліЯкщо український корпоративабо українську вечірку провести у дату традиційного українського свята, то можна безпосередньо провести український обряд із дотриманням всіх його атрибутів і правил  –  щедрівочки, обряд врожаю, посівна, зустріч весни, водохреща, зелені свята (з розпалюванням багаття, веселками, ворожінням)

На корпоративі в українському стилі або офіційному заході можна влаштувати майстер-клас з плетіння вінків, виготовлення ляльок, гончарне мистецтво, ковальське мистецтво, мистецтво прядіння, мистецтво вишивання.

При організуванні заходу в українському стилі на природі можна розділити гостей на декілька команд та провести чудовий квест в українському стилі.

рганізація свята в українському стилі, український кооператив, українська вечірка, свято українських козаків, вартість кооперативу вечірки в українському стиліКаскадери – покажуть майстерність запорізьких козаків у їзді верхи, у рукопашному бою, у бою з різними видами зброї.

На корпоративі в українському стилі доречно організувати тімбілдінг та взяти за основу козацькі забави та ігри. Команди проходять завдання (майстер-клас їзди на конях, майстер-клас навчань на шаблі, майстер-клас видів бойового мистецтва), потім гостей чекає тир - пістолети, стріли, рушниця, сагайдаки, кинджали, ножі, панцери та інше.

А потім гості українського свята запрошуються до щедрого українського столу – сало, огірочки, варенички, борщ, шинка, горілочка, настойка, соління, печена картопля, свиня на вертелі і… все що душа побажає.

Ведучий української вечірки у образі українського шинкаря або козака або чорта влаштовує веселі та кумедні конкурси для гостей. Шалене свято гарантовано!

ВАРТІСТЬ (КОШТОРИС) УКРАЇНСЬКОГО СВЯТА, КОРПОРАТИВУ АБО ВЕЧІРКИ

згідно переліку на Ваш вибір:

1. Вартість послуг ведучого на свято в українському стилі - від 4500 грн.

2. Вартість послуг діджея на свято в українському стилі, включно з орендою звукового обладнання потужністю 1-3 кВт (акустика топи і сабвуфери, пульт або мікшер, ноутбук, мікрофони) - від 4500 грн.

3. Вартість виступу музичного народного українського ансамблю (4-5 чол., 2 відділення по 30 хвилин) - 10 000 грн.

4. Оренда (прокат) беклайн (додаткове обладнання для музичного ансамблю)  - 4 000 грн.

5. Вартість доставки та монтажу обладнання, декорацій та реквізиту  - по г. Києву включено в ціну.

6. Вартість оренди (прокат) декорації залу в українському стилі (білі скатерті, стародавні скрині, дерев’яні бочки, дерев’яні предмети побуту, горщики, музичні інструменти) – договірна.

7. Вартість каскадерів - Запорізькі козаки – від 2500 грн. за 1 чол. або за 1 номер.

8. Вартість тиру (шаблі, пістолети, стріли, рушниця, сагайдаки, кинджали, ножі, панцери) - від 2500 грн. за 1 точку.

9. Вартість оренди (прокат) світлових пристроїв та спецефектів  (для сцени,  заливний або динамічний,  голови, споти, біми, дим - машина, машина- конфеті) - від 250 грн. до 400 грн. за 1 одиницю.

10. Вартість майстер-класу козацької їзди верхи або як фото-точка - договірна.

11. Вартість організації тімбілдінгу в українському стилі «Козацькі забави»- договірна.

12. Вартість майстер-класів української народної творчості та побуту ( майстер-клас з плетіння вінків, виготовлення ляльок, гончарне мистецтво, ковальське мистецтво, мистецтво прядіння, мистецтво вишивання) - договірна.

13. Вартість послуг агентства (координатор на свято в українському стилі) - 5%.

 

Автор статті Анна Бобер.

Захищено авторським правом. Повне або часткове копіювання статті, а також розміщення на інших Інтернет ресурсах можливе тільки за погодженням з автором.

Щоб замовити послуги організації свята в українському стилі, дзвоніть за тел. 096-536-16-47, 095-104-12-80 Анна Бобер15.04.2018
-->